fbpx
Brook Preloader

Opinie klientów Podniebnych Nagrywek

Slide Image
Slide Image
Slide Image
Slide Image
„Szybki kontakt, dobry humor, super film i pomoc przy aranżacji muzycznej! Serdecznie polecamy i dziękujemy za miłą współpracę!„
Hanna
“Z czystym sumieniem polecam Podniebne Nagrywki. Wysoki poziom profesjonalizmu, otwarty umysł oraz życzliwe podejście w każdym działaniu. Pan Daniel zrobił świetna robotę – tworząc filmik o części Grochowa i Kamionka, gdzie działam jako doradca do spraw nieruchomości. Jego cenne wskazówki i pomysły  pomogły przygotować lepszy materiał, a profesjonalne zdjęcia, montaż oraz dobór odpowiedniej muzyki pozwolili zrobić wysokiej jakości produkt. Przy tym Pan Daniel był zawsze otwarty na moje sugestie, dzięki czemu miałem odczucie partnerskiej współpracy przy tym projekcie, co dla mnie miało sporą wartość dodaną!”
Roman
“Z usług Podbniebnych  Nagrywek miałem przyjemność korzystać w trakcie przygotowywania filmu promocyjnego swojego produktu dekoracyjnego z branży wedding. W sumie nie miałem jakiegoś konkretnego zamysłu jak ma to dokładnie wyglądać i tutaj Daniel okazał się bardzo pomocny. Od samego początku współpraca układała się wyśmienicie – świetny kontakt via facebook, następnie bardzo konstruktywne i owocne spotkanie na którym udało nam się dogadać szczegóły naszej realizacji. Produkt końcowy przygotowany starannie, zgodnie z założeniami i w bardzo szybkim czasie. Nie mam się do czego przyczepić, więc gorąco polecam współpracę z Podniebnymi Nagrywkami”
Rafał
“Dziękuję bardzo za współpracę. Byłem w sytuacji, kiedy potrzebowałem pilnie nagrać wideo obiektu. Daniel znalazł czas w swoim grafiku i wykonał swoją pracę idealnie. Świetne nagrania, dobra obsługa i szybkie przygotowania materiału końcowego! Na pewno będę korzystał z usług Podniebnych Nagrywek ponownie. Gorąco polecam!”

 

Vasyl